Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Euro Truck Simulator 2-ből...

Euro Truck Simulator 2-ből melyik verziót ajánlott megvenni elsőnek?

Figyelt kérdés
Ezt a játékot szeretném megvenni és nem egyszerű mert ez nem egy játék a boltban hanem vagy 7 (nem számoltam). Most ezek közül mégis melyiket érdemes megvenni, mert én most teljesen elbizonytalanodtam?! Kérlek olyannal ne gyertek hogy ne vedd meg mert kalóz verziót is letölthetsz, az nem kell. Előre köszi a segítséget.

2017. okt. 17. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Az alapot aztán a neked tetsző kiegészítőket.

Ugye nem úgy akarsz megvenni bármit is, hogy nem tudod mit tartalmaz a csomag?

2017. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van az ETS2 alapjáték, ez az egyetlen önálló kiadás. Minden más csak kiegészítő ami az alap nélkül nem tud futni, nehogy megvegyél egy DLC-t magában (East, Scandinavia, Vive le France, stb...), mert nem tudsz majd vele játszani. És még ezeken a DLC-ken kívül is van jó pár skin az áruházban ami külön letölthető hozzá, így a teljes ETS2 játékkészlet ~53 termékből áll.
2017. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi a sz*r? 53termék??? Te jóég! Na jólvan akkor szerintem bemegyek majd egy játék áruházban ahol odaadjak ami kell. Ez nagyon bonyolultnak hangzik.
2017. okt. 17. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:

A boltban az alapjátékot kellene csak látnod. A DLC = letölthető tartalom, ezeket nem szokták dobozolni (az extra skineket még annyira sem, az csak egy plusz fájl a játékban). Vagy pedig valamilyen csomagban esetleg hozzá van rakva az alapjátékhoz és úgy árulják (alap + east, alap + scandinavia például, és egyéb fantázianevek mint Gold, Deluxe, Platinum csomag).


Áruház alatt ezt értettem, mint hivatkozási alapot hogy lásd mik vannak a játékhoz:

[link]

2017. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Be tudnád linkelni az alap játékot? Mert akkor nem biztos hogy bemegyek boltban megvenni ha le is tölthetem.
2017. okt. 17. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapjátékot linkelte.
2017. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha online veszed akkor várd meg a leárazást, elég gyakran van. 20 euró helyett 5 euró lesz az ára, mindjárt itt van a halloween-körüli akciós hét.
2017. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Megvárom az akciót.
2017. okt. 19. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!