Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ebből kilépni?

Hogyan lehet ebből kilépni?

Figyelt kérdés
Az Androidos telefonom kiírt egy üzenetet, miszerint 12 vírus van telómon. Kilépni nem tudok belőle a vissza gombbal,hiába kapcsoltam ki a telefont ugyanaz a helyzet.Mikor megnyomom a vissza gombot egyből elkezd csipogni a telefon.Valóban vírus?Hogyan tudnák kilépni innen?

2017. okt. 18. 18:06
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
100%

Ez maga a vírus, ami vírusirtóként mutatkozik be.

Avira, Kaspersky a leghatásosabb, ami a legtöbbet megtalálja és törölni is tudja.

Kaspersky Threat Scan az Aviránál sokkal gyorsabb, mivel méretre kisebb és csak gyors ellenőrzést hajt végre, míg az Avira állítható gyorsra, teljesre, ami az SD-t is végignézi.

Az első ingyenes, a második trial módban ingyenes.


Ha esetleg ez leszedi, de továbbra is 1-2 napon belül előjön valami, akkor gondolkozz el, mit telepítettél legutóbb, mert abban lesz a kiskapu.

2017. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezeket ugy kaptad, hogy olyan appot (appokat) töltöttél le, amely nem a Google pLay áruházból való. Ezek többsége virusféleséget hordoz, ami ugyan nem virus, hanem progi ragadvány, egy reklámozás érdekében, hogy ha van igazi virus, ha nincs a telodon, akkor is küldjön egy kamufigyelmeztetést, hogy ennyi meg annyi virust talált a telon, töltsd le őt, majd ő kitisztitja. Sokszor jártam már igy én is, de ilyenkor lefuttatom az intelligens kezelőmet, ami pedig kimutatja, hogy nincs is virus a telomon (Sammsung Galaxy S5). Papasztalatból azt tudom javasolni, hogy csak a Google Play áruházból töltsél le appokat. Olyan nincs, hogy ezekből nem tudsz kilépni. Keresd meg azokat az alkalmazásokat, amelyek gyanus szerint hozhatták magukkal ezeket (saccold meg az időpontokat, mikor töltötted le, az se baj, ha véletlenül jót törölsz ki, hisz mindegyik pótolható) és végleg töröld ki azokat. Utána vedd ki az akkumulátort pár mp-re, majd tedd vissza és kapcsold be a telot. És ezután már csak olyan alkalmazásokat töltsél le, amelyek a Play áruházból valók, mert azok nem hordoznak magukkal ragadványokat, amelyek hangsulyozom nem virusok, hanem egyes virusirtó gyártók reklámtolakodásai, amelyek figyelmeztetésére ne ülj fel, hisz akkor is küldi, hogy ennyi meg annyi virus van a gépeden, amikor egyáltalán nincs is. Hát igen, ők is meg akarnak élni valahogy, ha másként nem, becsapással
2017. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!