Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang az új win 10...

Miért nincs hang az új win 10 creators update-ben?

Figyelt kérdés

Még régebben, amikor kijött a frissítés, lefrissítettem, és nem volt semmi hang a gépen, és a hibaelhárító sem segített. Később visszatettem egy régebbi windowsra, viszont sok jót hallottam róla, és ma megint megpróbáltam, hátha jó, de ugyan az van. A hibaelhárító ezt írja mindig: A hangszolgáltatások nem válaszolnak-Nem lett kijavítva. A hangkeverőben csak annyi van, hogy Eszköz és alatta a hangszóró maxon, mellette Alkalmazások, és az egész üres.

[link]


Mindent kipróbáltam már, nézegettem fórumokat, ott írtak egy csomó dolgot, mindet kipróbáltam, de semmi. Örülnék neki, ha nem kéne megint visszatennem egy régebbi frissítésre, mert kb az egész délutánomat azzal töltöttem, hogy lefrissítsem.



2017. okt. 20. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen a Windows 10.

Vissza kell állítanod a régebbi verziót

2017. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!