Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek hogy tetszik a Call of...

Nektek hogy tetszik a Call of Duty WW2? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 25. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

A single kampány miatt biztos nem éri megvenni. Egy 6-8 órás cső FPS nem ér meg 60 eurót.

Ami a multit illeti, 50 óra bétázás után:

Én baromira unom a II. Világháborút, de ez személyes probléma.

Ha ugyanaz lesz a tartalom, mint a bétában, az nagyon karcsú. Így egy-két hét alatt minden fegyvert-felszerelést meg lehet szerezni, mindent maxra fejleszteni. Remélhetőleg a véglegesben lesz még több content.

A pályák nagyon kedveznek a kempereknek, snipereknek, amit én nagyon utálok.

2017. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nekem pont egy felüdülés a második világháború.... A black ops 2 utáni codok szerintem dög unalmasak. Remélem azert sikerult egy picit megnyujtaniuk a sztorit. Igaz az mar a blackops 2ben sem volt tul hosszu de nagyon tetszett. Remelem sikerult nekik kihozni valami jot az idei codbol.
2017. okt. 26. 06:46
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez a legjobb CoD a Black Ops 2 óta.
2017. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
60%
Nagyon jó a story, opcionális küldetések és beleélhető meg szomoru rész stb szóvak izgalmas a story és nem az van hogy te ölsz meg 100 hadosztályt hanem csapatba dolgoztok, viszont sajna nsgyon tövid a story kb 4 óra hosszu, és sajna csak az amerika-német front van benne
2017. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy a single miatt nem érdemes megvenni. Bár 200 óra multi után azt mondom, a multi miatt sem éri meg...
2017. dec. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
44%
UTOLSÓ, 200 órát multiztál vele, és azt mondod, hogy nem éri megvenni? Igazán nagyon sajnállak, hogy kibírtad azt a 200 órát. A kedvenc játékomba nem öltem ennyi időt, mint te ebbe a játékba, mégis azt mondod, hogy rossz! Gratulálok az értelmes nézeteidhez!
2018. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: 200 óra édeskevés bármelyik multiplayer játékhoz, annyi idő alatt csak a felszínt lehet megkapargatni. A második legkevésbé kedvenc CoD-ba (Ghosts) is beleraktam 820 órát, a Modern Warfare 3-ba meg 3200-at. A CoD WWII-t kétszáz óra alatt úgy meguntam, hogy azóta sem vettem elő. Napi másfél-két óra CoD simán belefér az öt-hat órás munkaidőm és a korlátlan szabadidőm mellett. Sok játékot csak azért játszom, mert jó vagyok benne (pl. BF1, Titanfall 2), másokhoz tök béna vagyok (R6 Siege), mégis baromira élvezem.


Van olyan barátom, akinek csak a CS:GO-ban van 8140 órája. És még családja is van. Igaz, ő semmi mással nem játszik.

2018. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Görög Zsolt válasza:
Én most csütörtökön vettem meg, de azóta nagyon tetszik. Igaz azelött rengeteg videót láttam már belőle. Eddig csak a campaing(story) mód van meg, de majd megveszem a multi-t is. De ez a te döntésed.
2018. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: És hogy vetted meg külön a single módot? Érdekelne, mert külön nem árulják...
2018. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Görög Zsolt válasza:
#9 Vettem egy kódot az egyik helyen és amikor aktivátam eldönthettem, hogy csak a camping vagy a multi is legyen. De a multi-t így még le tudom "tölteni" csak az megint egy 4-5 óra.
2018. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!