Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom Frissíteni?

Davidbarrett050 kérdése:

Miért nem tudom Frissíteni?

Figyelt kérdés

Van egy gépem ami eléggé öreg. van benne egy AMD A6 3650 processzor amiben integrálva van egy hd 6530D videókártya. Van egy "dedikált" (azt hiszem így nevezik) videókártyám ami egy ASUS RADEON HD 7790 DV II OC 2GB. Igen nem mai. Lehet ez a gond. Lényeg: Szeretnék a Battlefield 1-el játszani, de kellene drivert Frissíteni. Azt pedig nem tudok. Két képet beteszek hogy látható legyen a gondom. [link]

[link]

Mondták nekem hogy le lehet tiltani a Biosban az integrált videókártyát, de nem tudom hogy hogy kell.... :/ Az alaplapom egy Assrock A55M-DGS. Ha bármi info kell még akkor írjatok. Ha megoldható és tudod a választ ami segít akkor ne tartsd magadban légyszi. Ja és ezzel a konfiggal ddedikált nélkül megy a BF 1.



2017. okt. 30. 05:45
 1/2 Shaddark ***** válasza:

North Bridge Configuration

Primary graphics adapter: PCIExpress.

Dual Graphics: Disabled

Ha jól értettem a kérdést de ezeket próbálgasd ...

2017. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de ugyanúgy nem birom a drivert Frissíteni.
2017. okt. 30. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!