Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztővel tudom...

Melyik képszerkesztővel tudom legegyszerűbben megcsinálni, hogy több képet egy lapra teszek?

Figyelt kérdés

esetleg még méretre igazítva is, hogy pl 1 lapra akarok 4 db 10x15 cm-esre beigazítottat, egymás mellé /alá?

melyikket tudok ilyet? picture manager vagy paint?

aza baj h photoshophoz nem értek, szal nekem még a paint is kihívás ha netán azzal menne, tehát cél az egyszerűség is.

köszi


2017. nov. 2. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
paint a legegyszerűbb. Pld keresel egy bármit ábrázoló nagy felbontású képet. Megnyitod a kisebb képet amit összerakni akarsz - ezt kijelölöd - másolás - megnyitod a lényegtelen nagy felbontású képet - beilleszted a kijelölt képed - mented más néven - megnyitod a másik képed , kijelölés, másolás, majd ezt is beilleszted és az előző képed mellé rakod
2017. nov. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DjImipapa ***** válasza:
Painttal ez soklépéses tehát bonyolult...arra pont jó a photoscape!
2017. nov. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na igen, a photoscape simán összerakja a képeket, meg rengeteg egyéb trükköt is tud
2017. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké megpróbálom köszi
2017. nov. 3. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!