Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 18 elfut-e?

Fifa 18 elfut-e?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem lenne hogy elfutna-e ezen a lapin a játék. Tudom h nézzek utána, de sehol sem találtam azt a requirementset ami a laptopot írná. Sajnos megfelelő pcre sincs most keret így hát marad ez egyenlőre, viszont játszani szeretnék vele ha elfutna. Viszont mielőtt bárki azzal jönne hogy töltsem le, nézzem meg sajnos a mostani netemmel kb 3 nap lenne :DD, így hát aki esetleg komolyabban értene hozzá az nekem egy véleménnyel megspórolná nekem ezt az időt. Még ha nagyon low grafikán de elfutna-e

core i7-3610QM 2.30 GHZ

8192MB RAM

DirectX 11

Intel HD Graphics 4000

AMD Radeon HD 7670M 2GB



2017. nov. 5. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elfut rajta úgy közepes grafikán, de az AMD Radeon HD 7670M 2GB legyen bekapcsolva, ne az Intel graphics.
2017. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen laptopod van?

Na most a helyzet, hogy gépigényen meg néztem és nem jó hírek vannak ö azt állítja 720p 15fps de nem mutaja pontosan azt tudom mondjuk 1366x768 talán ~25 fps... kicsit huzós...

Meg amd szerintem ha leis töltöd akkor valami hütőt keres mert az amd tudod hogy forró felyűek.

2017. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

na igen itt a problem picit nem tudom hogyan kell átkapcsolni a jatekoknal az amdre amugy itt van a lapim

[link]

csak az enyém i7 3610el van szerelve és 8gb ramos gondolom ennel még régebbi az enyém

2017. nov. 5. 15:34
 4/5 A kérdező kommentje:
marmint hűtőpadra gondolsz a lapihoz? igen tudom csgoztam regebben rajta bírta úgy 1 matchmaking erejéig kb, olyan forró volt hogy mamám bejglije kisűlt volna rajta :)) hátha tudnek fifazni neha egy keveset
2017. nov. 5. 15:36
 5/5 A kérdező kommentje:
na még annyit hogy a fenébe lehet átkapcsolni az amdre és ne az integráltat használja allandoan? mert egyszerűen sehol sem találom azt az opciót
2017. nov. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!