Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem müűködik a modolt minecraf...

Nem müűködik a modolt minecraft-om mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem működik már tiszta ideg vagyok alapvetően működik de amint a forget-t telpítem és létrehozol egy új profilt már nem működik a launcher be jön rányomok a play-re elkezd tölteni majd mintha mi sem történt volna megint kio írja a play feliratot. A launcher 3.4 team extreme, a forge 1.7.10-es. eddig mindíg ezt a kombinációt használtam jó volt most nem működik, és elég idegesítő... remélem tud valaki segíteni.

2017. nov. 5. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. Mivel szar a mod.
2017. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nightwing evil ***** válasza:

1. Reinstall. Máskor ne a legszarabbat kalózkodjad le. Azokat nem is mindig lehet modolni.

2.kapcsold ki a gépet és húzd ki! ez egy fontos rész a lépesekből!

3. Szépen lassan szedjed le a gép oldalát

És bent fújd ki a port majd picit meg is ütögetheted a gépet.

4. Lesz egy vastagabb sárga kábel a szemed előtt. Na most nagyon óvatosan kenegesd be ragasztóval (nivea is segíthet) picit. Ettől kevesebb terhelést kap. Fontos mivel sok adatot ez továbbít.

5. A sarokban a réz kis fonalat szedd ki (vágás) ugyanis az lassítja a gépet.

6. Működik is egy újraindítás után.

7. HA NEM: megkeresed a winsystemet ha windowsod van. Win33 filet töröld ha ott van.

8. Ha még mindig szar akkor ütögesd tovább esetleg nyomjál bele egy csokimacit.

9.Dobd ki.

10.kész

2017. nov. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! jár a zöld! ;)
2017. nov. 6. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!