Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefront 2 vagy WW2?

Battlefront 2 vagy WW2?

Figyelt kérdés
Most spóroltam egy kicsit és PC-re egy új játékot akarok majd venni. Azt hallottam hogy a WW2 egész jó lett de én a BO2 óta egyáltalán nem élveztem a COD-okat úgy mint régen. Battlefrontal pedig egyáltalán nem játszottam még de szeretem a Star Wars-t meg minden. Ami nekem fontos a multi.. Tudom hogy a BFront még nem jött ki de akkor előrendelném vagy valami. Mi a véleményetek?

2017. nov. 5. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanaz a gyenge pontja mindkettőnek: a kevés tartalom.


A CoD-ban 9+3 pálya van, ez rettenetesen kevés, máris unom némelyiket. Persze, lehet 50 euróért Seson Pass-t vásárolni sok-sok új pályával, csak PC-n a kutya sem vesz multis DLC-t.


A BF2-ben is kevés pálya van, de sokkal fájóbb a kevés (8db) fegyver, azokat is alig lehet fejleszteni, testre szabni. Viszont a jövőbeli kiegészítők ingyenesek lesznek, ezért hosszú távon szerintem jobb választás a BF.

2017. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!