Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám engedélyezni a...

Hogyan tudnám engedélyezni a Windows Update-t?

Figyelt kérdés

Az én öreg xp-s gépem már nem viszi el az újabb játékokat, ezért a tesóm gépén szeretnék játszani (övé új gép, nyáron vette diákmunkás pénzből). Gyárilag Windows 8.1 volt rajta, de mivel az elég sz*rul működött 2 hónapja Windows 7 Professionalt telepített rá, és letiltotta a frissítéseket (azt mondja azért hogy ne szúrják ki hogy nem eredeti).

Hiába kérem hogy frissítse a rendszert, mert pár játékhoz kellenének újabb driverek, meg már több program és játék is kiírta, hogy nem telepíthető, mert az xy frissítés nincs feltelepítve.


Hogyan engedhetném a gépnek hogy frissítsen?



2017. nov. 19. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem eredeti akkor nem tudod frissíteni...

Vagy: Ujratelepíted -> Frísíted és utánna crackeled

Vagy: Megveszed a Windows

VAGY: Megpróbálod frissíteni és vagy bejön vagy nem!

2017. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy szerintem a tesóm megölne ha újratelepíteném neki, mert tele van a gép a sulis dolgaival, és amúgy sem tudom hogy a telepítő dvd
2017. nov. 20. 05:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt valaki tudja hogyan lehet engedélyezni a frissítést?
2017. nov. 20. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Win 8.1 alatt leírom (Most épp az van nállam)


Vezérlőpult --> Windows Update

Vagy: Vezérlőpult --> Felügyeleti eszközök --> szolgáltatások --> Windows Update

2017. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez addig meg is van, de amikor szeretném hogy frissítéseket keressen ezt dobja ki:

[link]

Hiába indítom újra akkor is ugyan ez a gond.

2017. nov. 20. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
"Vezérlőpult --> Felügyeleti eszközök --> szolgáltatások --> Windows Update" és ott a "Letiltva" átállítod "Autómatikus" Vagy "Kézi" re.
2017. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de a szolgáltatásokban millió egy szolgáltatás van, de vagy 5-ször átnéztem már, és Windows Update nincs ott.
2017. nov. 21. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!