Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Az instagram küld értesítést arról a facebook ismerőseimnek, hogy használom?

Már nagyon régóta nem használom az instagrammom, ennek ellenére mégis küld értesítést arról az ismerőseimnek, hogy rajta vagyok. Lehetséges ez? Bizonyítéknak kellene a válasz, mert nem akarják elhinni nekem, hogy nem használom az instagrammot, mert hogy küldött nekik értesítést...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, Facebook, mobil

11-20 20:28  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebookon hogyan tudom elrejteni a születésnapom, hogy ne küldjön róla értesitést az ismerőseimnek?
Hogyan tudok Instagramon ilyen értesítést küldeni az ismerőseimnek? (Bővebben kifejtve)
Facebookon hogy lehet kikapcsolni, hogy a szülinapomról ne küldjön értesítést az ismerőseimnek?
Hogyan tudom facebook-on beállítani, hogy ha hozzászólok egy csoportban egy beszélgetéshez, vagy egy képhez akkor arról ne küldjön értesítést az ismerőseimnek/ ne jelenjen meg..
Ha a facebookon elrejtem a születési dátumomat akkor ugye semmi értesítést nem ad az ismerőseimnek?
Városszavazást indítottam az iwiw-en, miért nemtudok ismerőseimnek értesítést küldeni róla? Valamit rosszul csinálok?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu