Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudtok véletlen egy jó...

Nem tudtok véletlen egy jó mp3 converter programot?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy konvertálok mp4 videóból a telefonomra mp3 zenéket hogy beillesztem sony vegasba és renderelem mp3 ba, de biztos sok program van erre ami ezt leegyszerűsíti és nekem a legjobb kéne ami a már letöltött videókat convertál.

2017. nov. 21. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Audacitybe egyszerűen bedobod a videót és elmented mp3-ba.
2017. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az csak akkor megy ha nincs alatta videó
2017. nov. 21. 16:00
 3/8 A kérdező kommentje:
ha van alatta vidi kiírja hogy nem megfelelő formátum
2017. nov. 21. 16:02
 4/8 Metal456 ***** válasza:
44%

[link]


Letölteni se kell :D

2017. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ezt hogy tudom használni a már letöltött videóknál?
2017. nov. 23. 17:50
 6/8 anonim válasza:
44%
Én vagy a mp3center.hu t használom vagy a mp3comverter.hu t.
2017. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A VLC Médialejátszóval tudsz mp4-ből mp3-at konvertálni. A Média menüben elindítod az Átalakítás/mentést. A következő ablakban a Fájl fülön hozzáadod az átalakítani kívánt videofájlt. Megnyomod alul az Átalakítás/mentés gombot. A következő ablakban a Profilnál beállítod az Audio-MP3-at. Megnyomod a mellette levő villáskulcsos ikont, erre megjelenik a beállítóablak. Itt a Hangkodek fülön a Kódolási paramétereknél beírod a megfelelő bitrátát. Ezután megnyomod a mentés gombot. A következő ablakban megadod a Célállomásnál az audio fájl mentésének a helyét és a nevét. Végül megnyomod az Indítás gombot. Vársz amíg végigmegy a konvertálás és készen is van.

Egyszerű, mint a faék.

2017. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aham király köszi a segítséget :)
2017. nov. 26. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!