Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop kép beillesztés képbe?

Photoshop kép beillesztés képbe?

Figyelt kérdés
Szóval amikor a lóval körbe vágom az egyik képet és be szeretném másolni a másik képbe az első kép elmosódik vagy irreálisan hatalmas nagy lesz ha nekik éltem akkor szintén elmosódik Milyen technikával tudnám megoldani hogy a képbe fejlesszem A másik képet úgy hogy ne változzon ne mosodon el?

#kép #photoshop #szerkesztés #Kèpbeilesztés
2017. nov. 21. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Két különböző felbontású képpel dolgozol, a program nem fogja kitalálni, hogy te mekkorának szeretnéd beilleszteni a tartalmat.


Ctrl+t a szabad alakítás, méretezd amekkorára szeretnéd.


Elmosodás ellen pedig keress nagyobb felbontású képet.

2017. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod👍
2017. nov. 21. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyit: Igen, amikor áthúzod a másik képre Ctrl+t a szabad alakítással csökkentheted. (vagy szerkesztés/szabad alakítás menü)


Ha a sarkokat fogod húzni Shift lenyomása mellett, akkor nem lesz aránytalan a kicsinyítés, erre ügyelj.

2017. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszi a valaszt

Ment a zold kez

2017. nov. 22. 02:32
 5/6 tabaki ***** válasza:

„a lóval körbe vágom”

„ha nekik éltem akkor szintén elmosódik”

„a képbe fejlesszem A másik képet”


Úgy tűnik, szürrealista módba kapcsolt a helyesírás-ellenőrződ, miközben a kötelességeit láthatólag elhanyagolja -- nézz a körmére!


De nem is ezt akartam mondani, hanem ezt: Ügyelj arra, hogy mindkét képet azonos nagyítással nézd bemásolás előtt, akkor nem érhetnek meglepetések. A problémád abból adódhat, hogy betöltéskor a program akkorában mutatja a képet, hogy éppen elférjen az ablakban. Viszont így előfordulhat, hogy az egyik ablakban mondjuk 100%-os, a másikban meg 10%-ra kicsinyített képet látsz. A beillesztéskor viszont kiderülnek a valódi méretviszonyok, mivel egy ablakban már értelemszerűen ugyanabban a nagyításban látod mindkettőt.

2017. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szeoen. Bocsi diktalas alapjan irta be. Mivel angol billentyuzetem van es vmikor nem ismeri fel a szavakat. Nagyon idegesito am szoval nezetek el. Koszi
2017. nov. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!