Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows újratelepítés után...

Windows újratelepítés után nem működik minden jól? 17/f

Figyelt kérdés

Ma délután elkezdtem újratelepíteni a gépemet, mert legutóbb 3 éve volt, és azóta már igen belassult és megtelt minden szeméttel. Akkor az egyik ismerősöm telepített rá Windows 7 Enterprise-t, az mostanáig gond nélkül ment. Mielőtt újratelepítettem a gépet Aida64-el kiírtam a Windows termékkulcsát hogy tudjam aktiválni az újat. Leötlöttem ncore-ról én is egy Win 7 Enterprise telepítőt, fel is telepítettem, tettem rá vírusirtót, minden szükséges programot, de mikor aktiválni szerettem volna a Windows-t nem fogadta el a termékkulcsot.

Azt írták neten hogy 2015-ben megszűnt a Windows 7 támogatása, lehet hogy ezért nem tudom aktiválni?



2017. nov. 21. 21:37
 1/4 anonim válasza:

Windows Loader by Daz


ezzel aktivald

2017. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
Az Enterprise kiadásra pont nem jó a Loader.
2017. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor a kiszedett kódommal semmire sem megyek?

Esetleg ncore-n láttam egy olyan programot ami az Enterprise-t is aktiválja. Akkor nekem az kéne?

2017. nov. 22. 16:19
 4/4 AntZ ***** válasza:

Tegyél fel ultimate, vagy pro w7-et:

[link]

Csak állítsd be, és már jön is:

[link]

2017. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!