Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3D tervező, könnyen kezelhető...

3D tervező, könnyen kezelhető és tanulható program kisebb dolgok "hobbiból" való tervezésére? (ingyenes + angol)

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Aki írná a Blendert, annak üzenem hogy már milliárdszor próbáltam vele csinálni bármit is, de mikor még videó alapján is csináltam, nem jött össze mert vmit elcsesztem (csak ennyire vagyok pancser...)
2017. nov. 30. 15:45
 2/4 tabaki ***** válasza:
2017. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg Paint 3D
2017. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Meg még:

[link]

[link]


De a Blender általánosan könnyed megoldásaihoz foghatót nem nagyon ismerek a kisebb programok körében sem, ami érthető, hiszen azt már sok éve nagy nemzetközi gárda fejleszti, meglehetősen következetesen kialakított elvek mentén. Ha neked nem volt vele szerencséd, abban talán az említett videónak is szerepe lehetett. A számtalan kitűnő blenderes közé szép számmal vegyülnek olyanok is, akik csak beleszerelmesednek a programba, és neofita buzgalmukban akkor is hirdetik az igét, ha nem alkalmasak rá. Egyszóval: Kár lenne a lomtárba löknöd, keress alkalmasabb tutorialokat, ha meg mégiscsak elakadsz valamiben, kérdezd meg itt (és persze ne felejtsd el belinkelni a problémás .blend-fájlt sem).

2017. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!