Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak, ha nincs a...

Mit csináljak, ha nincs a gépemen Power Point, de kötelező kiselőadást csinálni?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok és a fizika tanárunk mindenkinek kiosztott egy anyagot, amit meg kell csinálni PPT-ben. Az én gépemen nincs, mert a szüleim azt mondják, hogy nem költenek ilyen hülyeségekre. A tanárúr azt mondta, hogy akinek nem lesz meg, nagy piros 1-est kap. Nincs az a lehetőség, hogy beszélek vele, mert egyrészt rettegek tőle, másrészt nem az a megértő típus. Próbáltam letölteni, de csak pénzért lehet. Az sem jöhet szóba, hogy egyik osztálytársamnál csinálom meg, mert nincsenek barátaim. Tizedikben infó óránk sincsen, tehát a suliban sem jutok gép közelébe. Mi tévő legyek?

2017. dec. 10. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Le lehet tölteni a netről is. Egyébként telón is vannak ilyen alkalmazás én a Polaris Office 5 meg az officesuite alkalmazasokat használom. Mindkettővel lehet PowerPointot
2017. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Clay Morrow ***** válasza:
Nem kell fizetni, letöltöd az ingyenes próbaverziót, elég az arra, hogy megcsináld.
2017. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Számos alternatíva létezik, pl. a libreoffice.org vagy ha van gmailed, akkor a google drive-ban "Új Diák" menüben tudsz prezentációt készíteni. Ezt később ppt vagy pptx formátumba exportálhatod.
2017. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%

Nesze, használd ezt:


[link]


Egyébként gondolom csak játszod a hülyét, hogy ne kelljen házit írni. 2017-et írunk már.

2017. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3-hoz annyit fűznék hozzá, hogy nem kell konvertálni, a Google Diák-ból simán letöltheted pptx-be.
2017. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:
88%
A szüleidnek igaza van, a tanár úr pedig alighanem tudván tudja, hogy a PPT-hez semmi szükség MS-Office-ra. Ezt az ismeretet éppen megoszthatta volna veled is, de tekintsd úgy, hogy ez is a feladat része. Talán a lelke mélyén úgy érzi, hogy az életrevaló gondolkodásnak több hasznát veszed majd, mint a híres fizikájának...
2017. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Könyvtár?
2017. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Minden diák regisztráció után ingyenesen le tudja tölteni az egész office csomagot.

[link]

2017. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tom Benko ***** válasza:
LibreOffice.
2017. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Adom!
2017. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!