Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SIMS 3 PC szeretném megtenni...

SIMS 3 PC szeretném megtenni használtan. Nem tudom hogy a CD kulcs ha egyszer fel lett használva akkor azt többször is tudom használni?

Figyelt kérdés
Vagy kell vennem külön új cd kódot? Láttam még olyat is hogy ORIGIN kódot lehet venni. Az lenne a CD kód vagy érvényesítő kulcs? Annyi használt játék van pc-re szerintem lehet többször felhasználni de van egy pár barátom akik szerint nem lehet. Akkor most hogy van ez pontosan?
2017. dec. 10. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egyszer lehet az Originen aktiválni egy kulcsot
2017. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a játék kulcs? A telepitesnel kell a kód azt többször lehet felhasználni?
2017. dec. 10. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
PC-n nincs használt játék, a játék kulcsot egyszer lehet aktiválni, nincs mód visszavonásra vagy újra felhasználásra.
2017. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én több helyen látom hogy lehet venni használt pc jatekot. Akkor miért árulnak használtan játékot?ha nem lehet valahogy használni
2017. dec. 10. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2000-es években és előtte még máshogy működött, a játékokat nem kellett a fiókjaidhoz kötni, illetve elvétve még ma is jelenik meg így játék (kb. 1000-ből 1). Ezeket el lehet adni használtként, max ilyeneket találhatsz.
2017. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!