Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Raspberry Pi 3 Kodi problémám...

Raspberry Pi 3 Kodi problémám van Az SMB nem működik rendesen. Hogy tudom fixálni? továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Van nekem 1 csuda szép anime gyűjteményem, amit szeretnék lejátszani hálózaton 1 Pi3-mon. A gondom az importálással van. Nem talál semmiféle filmet, az SMB is szarul működik, a tallózásnál a gépeket nem találja meg csak ha konkrétan a gép ip-címét és az adott meghajtót adom meg neki. Szeretném ha működne a media scan, mert ha nem megy akkor benyaltam, mivel nem 2 filmről beszélünk.

Ezek Blu Ray rippek, mindenféle extrával, fanartal fontokkal stb. Valahogy rá lehet venni Kodit, hogy ezeket is importálja be? Az már csak a hab lenne a tortán ha a feliratokat az adott fontokkal töltené be....

Próbáltam mindent, de én suta vagyok ehez... :(

Valaki részletesen leírná hogy kéne működésre bírni?

így néznek ki átlagosan a könyvtárak:

blackdeath.hol.es/faszsagok/pub/1.PNG

blackdeath.hol.es/faszsagok/pub/2.png


Az lenne a cél hogy valahogy így nézzen ki a dolog:

[link]



2017. dec. 12. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
erre nagyon nem fogsz itt kapni választ, inkább olvasd a Kodi honlapot. Nagyon tágan, általánosítva van problémád, de a Kodinál egy csomó leírás van!
2017. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van magyar honlapjuk? Sajnos angolul nem boldogulok a legy gyorsabban...
2017. dec. 14. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!