Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 4-ben hiányzik egy fájl?

Sims 4-ben hiányzik egy fájl?

Figyelt kérdés
Feltört sims 4-em van (ezt nem azért írom le, hogy leszóljatok, nem volt pénzem rá) és csak a családot tudom megcsinálni benne, de amikor be akarnám költöztetni a háztartást, a bal alsó sarokba a pénzem felett nem a készített simsek jelennek meg, hanem egy láma ( utána olvastam, és ez olyankor jelenik meg, ha valamit töröltek, annak a helyén, de én nem töröltem semmit. Meg a beállításoknál nem tudok rámenni arra, hogy manage words, mert azt írja ki ugye angolul, hogy ebben a módban nem lehet, és a gameplay menüpontra sem tudok rámenni. Most akkor csak családot tudok benne készíteni? Valamilyen fájl hiányzik a játékból? Nem cc hiba, azokat mind leszettem, és már előtte is volt ilyen problémám.

2017. dec. 14. 06:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!