Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FL Studio-ban a Sylenth 1...

FL Studio-ban a Sylenth 1 csak demoban akar bejönni, a Nexus 2 pedig nem található! Segítség?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom eltüntetni a "thank you for trying this demo"

szöveget Sylenth-ben? Nexus-t pedig felraktam és a pluginok közt nem találja, így csak az alap cuccokat tudom használni!

Windows 10-ben! A gépem nem engedi a Windows 7-et felrakni!



2017. dec. 16. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudom eltüntetni a "thank you for trying this demo" szöveget Sylenth-ben?"

Megveszed: [link]

Vagy feltöröd: [link]


"Nexus-t pedig felraktam és a pluginok közt nem találja, így csak az alap cuccokat tudom használni! "

Elvileg így: [link]

De ez is fizetős: [link]

2017. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Sylenthhez vág vegyél vagy tölts le egy licence.dat fájlt, amivel aztán feloldod a demót. Nexus, ha működik, de csak alap hangok vannak benne, valószínűleg nem jó helyen vagy nem jó formátumban vannak a presetek. A mappában csak .fxp fájlok legyenek, és minden mappa legyen itt: Image-Line>FL Studio 12>data>Plugins>VST>Nexus Content>Presets. Remélem, jól írtam le. A Presets mappában legyen az összes preset, amit használni akarsz, sehol máshol, mert aztán megbolondul.
2017. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rosszul aktiváltad szerintem, azért marad demó.

Sokan elhibázták a regisztrálását.

Az ncore torrent oldalon fenn van, Lennar Digital Sylenth1 VSTi 2.2.1.1

2017. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!