Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet filmet feltölteni...

Hogyan lehet filmet feltölteni egy torrent oldalra?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok a témában. Filmet szeretnék feltölteni de sajnos nem nagyon értek hozzá. Valaki aki ért hozzá vagy csinálta már, le tudná nekem írni, hogy mit hogyan kell? NFO fájl készítése stb...

#feltöltés #.nfo #Torrent #fájl készítés
2017. dec. 25. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el az oldal szabályzatát, szinte mindig bele van írva a feltöltés menete is. Ha nem ott, a Feltöltés menüben. Vagy úgy önmagában az interneten, ha hajlandó lennél rákeresni.


Mindenképpen az oldal szabályzatával kezdd, mielőtt belefutsz egy büntetésbe mert tiltott anyagot vagy hibás torrentet, vagy szabálysértő tartalmat (dupe például) töltesz fel.

2017. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Átolvastam a szabályzatot de nem teljesen értek belőle mindent.

De megpróbáltam mikor már azt hittem, hogy sikerült kaptam egy üzenetet, hogy törölték a torrentem bontott release miatt. Na.. ezt sem nagyon értem..

2017. dec. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!