Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a 3D gyorsítás a...

Nem működik a 3D gyorsítás a gépemen, emiatt a játékok sem indulnak el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Windows 7-et használok, nVidia 950M videokártyám van. A dxdiag-ot futtatva ezt kapom:

DirectDraw gyorsítás: nem lehet

Direct3D gyorsítás: nem lehet

AGP mintázatgyorsítás: nem lehet

Próbálkoztam a driver újratelepítésével (azt is csak driver update toolokkal sikerült, a hivatalos oldalról letöltött driverek nem mennek fel), de az sem segített.


2017. dec. 25. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

talán vacak a dx

Olyan nincs, hogy a gyártó drivere nem megy fel! Törölted a jelenlegit mielőtt próbáltad?

Driver update tool ej.. 💀

2017. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, töröltem. Az nVidia driver azt írja, hogy előbb egy Intel illesztőprogramot kell telepítenem. Kinyomoztam, mire gondolt a költő, de az Intel driver se megy fel, azt hazudja, hogy nem megfelelő a hardver.
2017. dec. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!