Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lefagy az utorrent, torrent...

Lefagy az utorrent, torrent fájl megnyitásakor, de miért?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi baja nem volt. Ma le akartam tölteni egy torrentes filmet,de mikor megnyitom,és leokézom a letöltést,lefagy,és sehogy sem tudom bezárni. Tegnap óta annyi változott,hogy letöltöttem az Avastot,de próbáltam úgyis,hogy bezárom az Avastot,de akkor is lefagy. Mi a baja?
2017. dec. 25. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg lecserélhetnéd qbittorrentre... és nem kéne tovább szívni azzal a nyomorék utorrenttel meg nem tudom milyen verziót használsz de sztem. reklámos.. (én nem ezért rühelltem meg..hanem mert egy erőforrászabáló lassú vaczak) inkább torrenteznék egy régi Opera böngészővel vagy egyáltalán.. mintsem utorrent 😎
2017. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nálam is ez volt a gond tegnap óta. Leszedtem a legújabb utorrentet (eddig 1.8.5-öt használtam), nem jó, leszedtem a Bittorrentet, az se jó... :D


Megpróbáltam innen a 6. válasz alapján blokkolni a utorrentie/bittorrentie.exe-t, de nem használt. :(

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

exe-avagy-egy-program-ami-blokkolja-a-torrentet


Most váltottam qbittorrentre, kicsit szoknom kell még a felületét, de szerencsére működik...

2017. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!