Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom eltávolítani a...

Ökrös Árpád kérdése:

Hogyan tudom eltávolítani a másik felhasználófiókot?

Figyelt kérdés

Windows 10-em van és egy nap megjelent egy másik fiók a gépemen. Ez én fiókom a rendszergazda de ha törölni akarom akkor a windows azt jelzi hogy nincs másik.

Ezt a fiókot nem én hoztam létre csak egyik pillanatról a másikra megjelent és le van védve jelszóval, illetve felhasználó nevet is kér.

Másik felhasználó a neve de a jelszó alatt azt írja hogy "bejelentkezés ide: KUIKDELIVERY"

Segítsetek hogy hogyan tudom eltávolítani mert rettenetesen bosszant hogy bekapcsoláskor nem egyből a fiókomba lép.



2018. jan. 5. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
csak nem a múlthavi frissítés óta van ez?:D
2018. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyományos uton nem megy?

[link]

2018. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
itt az első, nem, mindenkinél más a baj nekem a kurzor mozog magától
2018. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hagyományos módon nem látja hogy lenne más fiók. Tegnap vírusként észlelte kuikdelivery fájt amit megjelent a gépen.

Ha a wifi ikonra a tálcán rátolom a kulzort akkor nem a wifi nevét írja ki amire csatlakozva van hanem ezt a kuikdelivery-t

2018. jan. 7. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

A Kuikdelivery.com egy böngészőbővítmény, amelyet felhasználó beleegyezése nélkül telepítenek. Általában egyéb ingyenes programokkal együtt kerül forgalomba. A Kuikdelivery.com nem vírus, de potenciálisan nem kívánt program. A Kuikdelivery.com PC-re érkezik, eltulajdonítja a böngészőjét, és böngészése közben megjeleníti a bannereket, linkeket és többet. A Kuikdelivery.com átirányíthatja a felhasználót a hirdetési webhelyekre, módosíthatja a keresési eredményeket, a kezdőlapot és másokat. A Kuikdelivery.com nem biztonságos és rejtett veszélyt jelent a számítógépére. A Kuikdelivery.com növeli a forgalmat, csökkenti a böngésző teljesítményét és továbbítja személyes adatait harmadik félnek.

Első lépcsőben tehát töröld ki a böngésző bővitményei közül Ha nincs ott, akkor forditsd le ezt és a jelzett lépések szerint járj el: [link]

2018. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogyan sikerült megoldani? Ugyanezzel a problémával küzdök!
2018. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!