Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ből megéri/biztonság...

Windows 7-ből megéri/biztonságos olyan telepítőt használni, amiben integrálva vannak a frissítések?

Figyelt kérdés

oprend.hu-ról töltenék le egy integrált Windows 7 telepítőt, mert este szeretném újratelepíteni a gépem.

Ha sima originál ISO fájlból tetelpíteném rengeteg frissítést kéne utána telepítenem.


Megbízhatóak a Kori által integrált rendszerek? Nincs belepiszkálva, vagy valami vírus/keylogger elrejtve benne?



2018. jan. 5. 14:28
1 2
 1/16 Robivosi ***** válasza:
Hogy mi van benne, csak akkor derül ki, ha már fel van telepítve. Én nem vagyok híve a módosított telepítőknek. Volt már velük probléma. (Elakad, lefagy, stb.)
2018. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AntZ ***** válasza:

Töltsd le innen a w7 sp1-et:

[link]

Leírás:

[link]

2018. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De ha innen töltöm le a telepítőt, az is a 2011-ig megjelent frissítéseket tartalmazza (a SP1-et).

De a 2011 utáni frissítése azokban sincsenek benne.

2018. jan. 6. 16:28
 4/16 AntZ ***** válasza:
Mert a Kori féle telepítőben benne van?
2018. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, a legfrissebb a leírás szerint 2017 decemberéig tartalmazza az összes eddigi megjelent frissítést.
2018. jan. 6. 17:33
 6/16 AntZ ***** válasza:
Kori féle windows-ok megbízhatóak, csak azért adtam a tippet, mert az abszolút megbízható. :)
2018. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy az originál ISO fájl a legmegbízhatóbb, de arra elég sok idő mire feltelepül az a majd 200 darab frissítés.
2018. jan. 6. 20:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Én annó séfbácsi telepítőjét használtam csak ő befejezte, és továbbiakban Kori munkáját javasolta.

Sztem megbízható és jobb mint egyesével telepítgetni.

Végső felelősség a tied

2018. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sztem ne használj módosított rendszert.Itorrent.hu ra menj fel,tölts le egy 32/64bites Ultimate Sp1et,írd azt ki lemezre,majd utána a DAZ loaderrel aktivált.Utánna frissítsed.Mindjárt linkelem.
2018. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a 64bites.

2018. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!