Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha feltöltök youtubra egy...

Ha feltöltök youtubra egy videót amiben megmutatom és elmagyarázom, hogy hogyan működnek csgo ban a hackek és hogyan lehet Overwatchban észrevenni őket akkor kaphatok bármiféle büntetést? Vagy letörölnék a videót?

Figyelt kérdés
Igen... Bevallom néhány haverom hackelt és így én is kíváncsi lettem ezért elkértem a hacket. Kipróbáltam viszont borzalmas volt... Teljesen elvette a játékélményt és semmi szórakozató nem volt benne... Ezért nem is játszottam sokat vele max 2mm et. Utána letöröltem a búsba... Néztem mostanában overwatch videókat és sokak azt sem tudják hogy mi merre hány méter és milyen egy hack... Ha csinálnék egy olyan videót amiben nagyvonalakban elmagyarazom, hogy mit is csinál egy ilyen hack (természetesen úgy, hogy ha pl valamit bekapcsolom akkor azt nem mutatom ahogy bekapcsolom csak elmondom hogy most mit kapcsoltam be és mit csinál) érhet valami büntetés? Esetleg letörölnék a videót vagy komolyabb büntetése is lenne belőle? Természetesen nem igazi emberekkel hanem botokkal mutatnám be, hogy mit tud egy hack.

2018. jan. 22. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az OW-t nem ismerem, de ha már a CS-ben csinálod csak saját szerveren (szóval semmiképpen se MM-ben vagy más VAC védett szerveren). A youtube biztos nem fog foglalkozni veled.
2018. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Overwatch annyibol all hogy ha megkapod a felhatalmazast akkor nezhetsz demokat es a vegen ertekened kell hogy szerinted hasznalt e aim hacket vagy wallhacket vagy trolkodott e. Botok ellen gondoltam. Vagy esetleg leszedek egy masik gepre egy nem eredeti cst es azon. Nem is a youtubtol parázok hanem attol hogy ha nyilvanvaloan hacket hasznalok es azt feltoltom egy kozossegi videomegosztora akkor mar azzal hogy hacket hasznaltam elkovettem a szabalysertest de meg fel is tettem youtubra... Es ezt szerinted buntetik?
2018. jan. 22. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ugye, ha hostolsz egy szervert, van lehetőséged hogy VAC védelmet kérsz a szeróra, ha ezt nem kéred lényegében azt mondod, hogy azon a szerveren úgy csalhatnak ahogy akarnak, így nyílvánvalóan ha egy VAC védelem nélküli szerveren vagy Botok ellen játszol nem fog megb*szni a steam mivel engedélyezted a hackeket
2018. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató... Köszi a válaszokat mentk a likok
2018. jan. 22. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egy jó ötlet, támogatom! :D

Anno én is HvH-ztam és amikor OW videókat nézek folyton röhögök, hogy miket beszélnek ezek xD

2018. jan. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
cs 1.6 steam Id changerben tudsz segíteni?
2018. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!