Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit állíthattam el Inkscape-ben?

Mit állíthattam el Inkscape-ben?

Figyelt kérdés
Körök helyett csak ilyeneket tudok rajzolni, kivéve ha óriásira rajzolom, akkor kör lesz belőle. Természetesen a halmazműveletek sem működnek rendesen ezekkel az alakzatokkal. Mit állíthattam el?

2018. febr. 14. 21:54
 1/7 A kérdező kommentje:
2018. febr. 14. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik eszköz csinálja ezt? A Kör rajzoló eszköz?
2018. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
Milyen dolog már ez, hogy egy semleges képernyőt mutatsz, nem pedig a műveletet, nehogy esetleg észrevehessünk valamit a beállításokban? Én nem tudok rájönni; maga a program nálam is pont ilyen, amikor semmi nincs kijelölve.
2018. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
Van egy tippem, valószínűleg durván nagyra van állítva a vonalvastagság, akkor csinál efféléket -- például megeshetett, hogy mondjuk milliméterre állítottad a mértékegységet pixel helyett, és most furcsán viselkednek a megszokott értékek. Mindez persze merő fantázia, mert a kijelöletlen objektumok tesznek róla, ne kaphasson tápot a nyomozási hajlam...
2018. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csináltam másik screeshot-ot. A sima kör eszközzel csinálja ezeket a furcsa alakzatokat (kivéve ha "elég" nagy kör rajzolok). Alatta csináltam egy különbség halmazműveletet is, ilyenkor simán csak eltűnik a kör, és "nem vág ki" semmit a téglalapból. Még csak most tanulgatom a programot, arra gyanakszom, hogy vhol elállíthattam vmit, mert előtte működött minden, ahogy kell...
2018. febr. 15. 09:09
 6/7 A kérdező kommentje:
2018. febr. 15. 09:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Köszi a körvonal vastagság állítása tippet! Ez volt a gond. :) Mindenkinek köszi a segítséget, mennek a kezek :)
2018. febr. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!