Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell jól használni a...

Tóth Renátó kérdése:

Hogyan kell jól használni a RU 251-et Woton?

Figyelt kérdés
A napokban megvettem (a karácsonyi akció 9-es tankra vonatkozó leárazást rááldoztam),de vagy a játék nem akarta,hogy működjön,vagy én voltam nagyon béna(bár minden tankkal csak szívtam),nem ez a lényeg.Az érdekelne,hogy mi a működő taktika?passzív vagy aktív spotra használható?Milyen felszerelést és skilleket rakjak rá (jelenleg összevissza skillezett legénységet tudtam belerakni,mert nincs goldom)Milyen felszerelést tegyek rá?(felszerelésből meg egy venti meg álcaháló figyel be)Milyen lőszerkiosztással menjek?(mivel a he igencsak jó pennel bír)Persze a festés megvolt.Próbálkoztam passzív spotterkedni,de sok helyen olvastam,meg más tankokkal is tapasztaltam,hogy a spot rendszer sokat változott.Erről is érdekelne info.Előre is köszönöm mindenkinek.

2018. febr. 22. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez inkább valami erről szóló fórumot kéne olvasni, ennyire játékspecifikus kérdéshez nem nagyon lesz itt válasz. Vagy a youtube-on is találsz csomó videót: https://www.youtube.com/results?search_query=ru251+unicum&se..
2018. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hagytam a francba,majd ha lesz hozzá türelmem,újra megtanulom hogy megy ez az egész spot rendszer,mert régen sokkal könnyebb volt.
2018. febr. 24. 00:44
 3/4 anonim válasza:

Kicsit megkésve, de ezek a javaslataim

Felszerelés: Az egyik legmozgékonyabb 9-es könnyű tank, emiatt inkább a fejlesztett optika+venti+lövegstabilizátor hármast ajánlom, így nagyon dinamikus aktív felderítő játékot tudsz vele játszani. Ha a passzív felderítést jobban kedveled, a lövegstabilizátort cseréld álcahálóra.

Legénység:A hatodik érzéket+álcázást javaslom első skillnek. Másodiknak jöhet a parancsnokra az álcázás, a vezetőre sima utazás, a lövészre snap shot, a töltőre biztonságos elhelyezés vagy javítás. Harmadik sorba jöhet a BiA. Ha szánsz rá aranyat a második képesség után átképezheted a legénységet BiA-ra+az eredeti első sor képességeire.

Lőszer: Vegyesen, 26-15 az AP javára.

Röviden ennyi.

2018. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rush B
2018. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!