Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Forest Steamworks hiba?

The Forest Steamworks hiba?

Figyelt kérdés
The Forestet letöltöttem, működő multiplayerrel. Barátom nem tud csatlakozni a lobbyba, mert neki a Spacewar (ugye a Spacewart nézi lobbyként a forest) hibát ír ki, hogy "cant connect to back-end servers". Hogyan tudom orvosolni ezt a hibát?

#Steam #steamworks
2018. febr. 25. 16:47
 1/2 anonim válasza:
Eredeti, megvett Forest, vagy kalózkodtad? Ha utóbbi, felejtsd el a multit. Ha előbbi, lehet, hogy cheatet próbál valamelyikőtök használni, amit nem támogat a multi, vagy elavult a verziótok, kényszerítsetek egy frissítést. Ha ez sem jó, verify files, hátha a steam rosszul szedte le. Végső esetben túl lassú internet...? Az már tényleg nem az asztalom,, én is csak találgatni tudok innen.
2018. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kalózkodott, de ez nem számít. A Spacewaron van a hangsúly, ami alapja a kalózkodott lobbyknak.
2018. márc. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!