Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VLC Playernél hogyan tudom...

VLC Playernél hogyan tudom megcsinálni, hogy a videóvezérlést 4 gombbal tudjam vezérelni?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném, mint PotPlayernél van.

Bal-jobb-fel-le


Bal+jobb -> videó léptetés X másodperccel

Fel+le -> hang fel és le


Hol lehet ezt beállítani?



2018. febr. 26. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk a beállításokban?
2018. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem, de nem találtam. Én nagyon PotPlayerhez vagyok szokva.
2018. febr. 26. 12:00
 3/4 CspCsj ***** válasza:
100%

VLC ablakában:

Eszközök menü > Beállítások > legalul a megjelenítés "Egyszerű" helyett legyen "Mind" > balra "Kezelőfelület" kategórián belül a "Gyorsbillentyűk beállításai" > jobbra a listában megkeresed a Nagyon rövid/Rövid/Közepes/Hosszú ugrásokat és a neked tetszőkhöz beállítod a Bal-Jobb gombokat duplaklikkel (az ugrás pontos hosszát a lista alatt tudod beállítani) > majd a Hangosítást-Halkítást keresed a listában és hasonlóan az előzőhöz, társítod a "Fel-Le" gombokhoz > végül, alul a "Mentés" gombbal rögzíted a módosításokat.


Megj.:

Ha a jelenlegi "Fel-Le-Bal-Jobb" gyorsbillentyűk más funkciói zavarnak téged, akkor a listában egérrel kijelölöd és a Del/Delete billentyűvel törlöd.

2018. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2018. febr. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!