Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon olcsón eredeti Windows?

Nagyon olcsón eredeti Windows?

Figyelt kérdés

Néhány helyen láttam, hogy 7-10 ezer forintért van eredeti Windows (pl. Kinguinon). Ezek ugye elektronikus kulcsok. Ezeket hol kell beaktiválni?

Ezek az oldalak és kulcsok mennyire megbízhatóak?



#Windows #olcsó #eredeti #kulcs #Microsoft #OEM #kód #olcsó Windows #elektronikus kulcs
2018. febr. 28. 18:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Nincsenek elektronikus kulcsok.

Egy hosszú karaktersorozat van, amit a megfelelő helyre be kell írni.

Én még nem vettem sehonnan így, de kíváncsi vagyok, hogy MAGYAR windózhoz is lenne-e.

2018. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondoltam (betűkből és számokból álló, hosszú kód (eredeti 8.1-em van, és onnan tudom csak)). :)

Itt van egy link: www.kinguin.net/software-deals...

És itt van egy másik is: www.sov24.hu/operacios-rendszerek/18-windows-10-pro-32bit-64bitkey-olcson-operacios-rendszerek.html.

A 2. linken a Windows 10 Pro az magyar nyelvű is, de a másikat nem tudom. Szerintetek? :)

2018. febr. 28. 18:41
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
8-tól a Pro verziókhoz bármelyik támogatott nyelv beállítható utólag.
2018. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, ezt nem tudtam. :)

Viszont azt még mindig nem mondta meg senki, hogy mennyire megbízhatóak ezek a kódok/oldalak...

Én 50 000 Ft-ért vettem kb. 2 éve a 8.1 Pro-t (OEM, CoA), ezeken az oldalakon meg fillérekért lehet kapni Windows-t.

2018. márc. 1. 08:23
 5/25 anonim válasza:
Én a mostani gépemre a kinguinon vettem meg a licencet és minden tökéletesen működik.
2018. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2018. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Szoftver újrahasznosítása? Ilyenről még nem hallottam, elmondaná röviden valaki, hogy ez mit jelent?

Az utolsóhoz szólok... Hova kell a kódot beregisztrálni? :)

2018. márc. 1. 13:36
 8/25 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent, hogy egy szoftver több gépre is telepíthető. De van, aki egyre feltette és tovább nincs rá szüksége. Attól az még nem illegális.

[link]

2018. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem meg. Aztán frissitettem 8.1-re.

[link]

2018. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mindaddig, míg nem kapsz mellé CoA matricát, és hivatalosnak nevezhető papírt, addig ez épp olyan, mintha kalóz verziót használnál.
2018. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!