Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP-t használok még mindig, ez...

XP-t használok még mindig, ez baj?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2018. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem??
2018. márc. 2. 22:29
 3/8 anonim válasza:
Én személy szerint utálom, de nekem már 7es van.
2018. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Ha nem akarsz újabb szoftvereket telepíteni, vagy az internetre merészkedni, akkor nagyon jó kis rendszer az. Még előnyei is vannak, én például éppen most szándékozom beszerezni egy ikszpés gépet, mert a régi Canon nyomtatómhoz csak arra van driver.
2018. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tabaki kollegával teljes egyetértésben: főként azzal van probléma, hogy megszűnt a terméktámogatása, így:

* jobban ki vagy téve a biztonsági rések, sérülékenységek nyújtotta támadásoknak

* az újabb szoftverek nem lesznek kompatibilisek vele


Ha nagyon ehhez vagy láncolva - nagyon régi géped (tényleg, milyen gépről van szó?) van, amin a Windows 7 csak nagyon döcögve menne (vagy nincs Windows 7-es driver); Linuxot nem akarsz, mert a kedvenc játékodat/programodat (milyen programokat használsz?) Linux alól még Wine segítségével sem tudnád futtatni - akkor használd, de vedd figyelembe a fentieket

2018. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akarok rajta netezni,kizárólag netezésre használom.

Van Windows7-em,de nincs hozzá driver,ami a netezéshez kéne

2018. márc. 3. 02:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen hálókártya/alaplapról van szó?

Ha nem tudnád pontosan, segít az Aida64

[link]

letöltöd, kicsomagolod, futtatod

2018. márc. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Ahhoz már nagyon matuzsálem korinak kell lennie a gépnek, ha nincs hozzá LAN driver se.


Használtan tökéletesen működő Realtek chippes hálókártyák vannak 500 Ft -ért. Csak beszúrod a helyére, a Windows 7 automatikusan felismeri és már használhatod is.

2018. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!