Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cannot find 800x600x32 video,...

Zoole kérdése:

Cannot find 800x600x32 video, Gta San Andreas? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Letöltöttem a Gta S.A.-t a Win 10 es operációs rendszerrel rendelkező laptopomra és nem sikerül elindítani.

A fentebb említett "cannot find 800x600x32 video" szöveget írja ki. Próbáltam a Windows kompatibilitást és ez sem hozott eredményt. Full szerencsétlen vagyok , hogy 2018-ban nem tudok elindítani egy őskövület játékot , de hát ez van , nem értek a Számítástechnikához.

A segítségeteket szeretné kérni , előre is köszönöm ha rám fordítod az időd kis részét.



2018. márc. 7. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a Windows 10 nem nagyon szereti a régi játékokat. Próbáld meg letölteni az 1.3-as patch-et és 1.3-as cracket.
2018. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan hiba amire még a mai napig nem sikerült konkrét megoldást találni. Nem tudom, hogy állsz az angollal, de ezt megpróbálhatod(nem biztos a siker). [link]
2018. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!