Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek kémprogramok...

Szerintetek kémprogramok ellen melyik a legjobb vírusirtó vagy program?

Figyelt kérdés
Az ilyen keylogerek ellen meg ilyen szarságok ellen mi a legjobb program vagy virusirto??

2018. márc. 11. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Malwarebytes,de semmi sem 100%-os ,folyamatosan jonnek ki ujabb programok,amiket nyilvan nem tudnak egybol kiszurni
2018. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Spybot-ot használom de nem biztos hogy a legjobb. Teszi a dolgát.
2018. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Linux + common sense 2018™
2018. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi. ez a malwarebytes meg van nekem csak majd lejár 4 nap mulva és csak pénzért lehet aktiválni sajnos.
2018. márc. 11. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak neten aktivalo kodok meg crackek😀
2018. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem jok a netes kodok, mindegyikre azt irja amit beirok hogy ez a linenc le lett tiltva. gondolom tul sokan használták.
2018. márc. 11. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Microbitrol szedtem le,ott van kod/crack hozza.

Azthiszem ugy kell beirni a kodot ,hogy ne legyen net a gepen,akkor elfogadja es visszadughatod a netet.

2018. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem sikerul sehogy se, holnap lejár ha letörlöm és aztán ujra letöltöm akkor megint ad 2 hét probaidöt szerinted?? mert ha igen akkor ideiglenesen ez is jo megoldas lehet. mert amikor letöltöttem ezt a progit nagyon sok szrt leszedett a gépemröl ezért akarom megtartani, biztonság érzetet ad valamilyen szinten.
2018. márc. 14. 18:15
 9/9 A kérdező kommentje:
találtam egy ingyenes verziot ez elméletileg nem fog lejárni, ugyanolyan mint a másik csak ingyenes. mondjuk ezt is fel lehet frissiteni jobbra pénzért de ugy néz ki hogy nem kötelezö.
2018. márc. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!