Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondana valaki valmilyen...

Mondana valaki valmilyen megoldást arra, hogy a régi játékok ne laggoljanak? A géppel SEMMI baj, nem a driverekkel van baj. Csak a gép túl erős a régi játékoknak és nem tudom mivel futtathatnám őket. A prioritással és az affinitással próbálkoztam.

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek, nem okoskodást, hanem segítséget és útmutatást!

2018. márc. 14. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor talán nyögjél ki valami konkrétumot is.
2018. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó sorokban írtakat nem viccbőlbírtam ki! Segítséget kérek, azért írtam!

Egy programot vagy beállítási módot, hasonlót.

2018. márc. 15. 07:27
 3/15 anonim ***** válasza:
#1 sem véletlenül írta, amit írt.
2018. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor mondjátok, milyen konkrétumra vágytok?
2018. márc. 16. 06:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy túl erős. Ez hülyeség.

Konkrétum? Mondd a játék nevét, és a géped pontos konfigurációját kezdetnek.

2018. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Öhm ja, én is mondhatom, hogy semmi baj a géppel, erős az ha amúgy wooden pc-m van. Szerencsére olyan közép kategóriás "Optimus-om" van, de ez most nem számít. Annyit még, milyen rendszerről akarod futtatni? Én javarészt olyan hibákat hallottam, hogy pl. hardver régebbi op. rendszert nem támogat (procik egy része pl csak win10 kompatibilis, vagy win7-től felfele). Ugye ilyenkor új proci, új rendszer, azaz win10 stb stb... Csak ez épp a játéknak nem tetszik. Igazából csak az új rendszer, új driverek részére lehetnek érzékenyek ezek a régi játékok, csak ugye az új hardver velejárója az újabb rendszerre váltás is.
2018. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

CPU: Intel Core I5-3450 3.1GHz

RAM: 12GB Kingston Hyperx ram 4GB+8GB DDR 3 2133MHz

Alaplap:Astock B75M r2.0

VGA: MSI Nvidia Geforce GTX 1050TI 4GB oc

HDD:Seagate 1TB 7200rpm sata 3 + samsung storage 1TB + Western Digital 1TB 7200rpm sata 3

Táp:Blue Storm 2 500w



És olyan játékokra gondolok, mint régi ubisoft játékok - Faces of War és társai, Swine, Army man rts, Empire Earth, Robin Hood Legend of Sherwood, stb......


Valamint nem Wooden-pc, mert rohadt srltabil és sohasem volt semmilyen baja.

2018. márc. 18. 00:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Az csak hasonlat volt. Ezen tényleg nem kéne akadnia. Kompatibilitási módban már próbáltad már futtatni? Az segíthet.
2018. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ezaz,hogy nem igazán kéne akadnia. A kompatibilitással is próbálkoztam, de nem segített sajnos. A biosban lekorlátoztam a gépet, de az se segített. Ezért vagyok kínban. =,I
2018. márc. 18. 13:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnál win7-et/xp-t használni valamelyik virtuális futtatókörnyezetben. VirtualBox pl jó lehet erre. Ha úgy sem fog működni akkor nincs nagyon más ötletem.
2018. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!