Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítés PCre?

Windows telepítés PCre?

Figyelt kérdés
Tegnap összeraktam egy Pc-t minden jó vele megy megminden csak annyi a problémám, hogy nem akarja rárakni a winodwst a pendrájvomra ráraktam a rufust meg letöltöttem a pendrájvra a windwst de nem ismeri fel a gép vki letudná lszi írni lépésről lépésre hogy hogyan kéne?

2018. márc. 16. 09:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Rufus a gépre kel amivel be konfigurálod a pendriveot. NTFS file rendszer kel hogy legyen a flashen és aztán rá tesszük az ISO filet a Rufus segítségével. Aztán be dugjuk a gépbe amit telepíteni szeretnénk. Iditaskor a DEL vagy valamelyik F1-12 gombot megnyomva be hozzuk a BIOST és a boot sorrendet meg kel változtatni hogy a pendrivr legyen az elsődleges indító lemez. És utána már fut a telepítő és kész
2018. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Milyen alaplap?Azért kérdem,mert ha UEFIS,akkor érdemesebb lehet UEFI módban felrakni a Windowst.Abban az esetben a Bootolható eszköz Uefis gépekhez,és Fat 32fájlrendszert kell választanod.Bootolàs pendriveról:Belépsz a megfelelő gombokkal a Biosba,Ott a Boot eszközöknél kiválasztod a pendrivodat.Apropó:Nincs Dvd író a gépedbe?
2018. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!