Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP aktiválás?

Glaszkacs kérdése:

Windows XP aktiválás?

Figyelt kérdés

Lejárt a 30 nap aktiválási idő és kéri hogy aktiváljam, megcsináltam csökkentett módban azt hogy a registry editorban átírtam az OOBETimer t és amikor bejelentkezem akkor rányomok hogy aktiválni szeretném , és kijön az aktiválási ablak, hogy A Windows már aktiválva van. A kilépéshez kattintson az OK gombra., ha rákattintok akkor kijelentkezik és megint megkérdezi hogy aktiválni szeretném e.


Valami segítség??? Volt már egyszer ilyen sikerült is megcsinálni ugyan ezzel a rendszerrel(ugyan azzal a telpítővel) ugyaezzel a géppel.



2018. márc. 20. 16:45
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
48%

1. Kattints a Start-ra, és nyomd meg a futtatást



2. Írd be, hogy “regedit”, majd kattints az OK-ra



3. Navigálj el ide: “HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWPAEvents”, és a jobb oldalon keresd meg az “OOBETimer” bejegyzést, és kattints rá kétszer.



4. Töröld ki az összes értéket, majd írd be a következőt:”FF D5 71 D6 8B 6A 8D 6F D5 33 93 FD”



5. Okézd le

6. A bal oldali panelen kattints jobb gombbal a WPAEvents-re, majd az Engedélyekre, válaszd ki a “SYSTEM” opciót, majd “Teljes hozzáférés megtagadása”-t



10. Okézd le, majd indítsd újra a gépet.

2018. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DjImipapa ***** válasza:
Vagy kutakodj... [link]
2018. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A HKEY eset már próbáltam az nem segített.. :-(
2018. márc. 20. 17:02
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
OEM/Retail verzió helyett telepíts mennyiségi licences (VL) Windows XP -t, és akkor nem kell aktiválással kínlódnod.
2018. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szerettem volna újratelepíteni, de megoldódott a probléma.

Ezt csináltam: [link]

2018. márc. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!