Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A CEMU emulátoron 9600 gt...

PISTA++++ kérdése:

A CEMU emulátoron 9600 gt videókártával tudok futattni játékokat?

Figyelt kérdés

A Super Mario Bros. u-t megpróbáltam ezen elinditani de sajnos csak 0.14 fps-t kaptam. Miért van ez?Wii u-t ugyse kapok mert nem olyan olcsó mulatság szerintem. amugyis gépen szeretnék a Super Mario 3d world-del meg a többi Wii u-s játékkal játszani. Mit tegyek Miért fagy ki a gépem amikor elindul a játék és miért csak 0.14 fpssem van? Wii játéknál nagyon jól megy ( vagyis játszható) Itt a configom ha ez segit!:

Core 2 Duo e7500

4gb ddr3 ram

9600 gt 512 Mb

Windows 8.1



2018. márc. 20. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a Wii PPC architektúrára épül, ezért az emuláció x86-on elég lassú lesz. Minél gyorsabb CPU-t kell emulálni, annál lassabb. A két konzol között van bőven teljesítmény különbség, ráadásul - bár ezt nem tudom, csak sejtem más emulátorok tapasztalatai alapján - a GPU itt sokat nem segít, mert lényegében azt is CPU-ból oldja meg (mivel ezek is általában spec. chip-ek az eredeti hardverben). Csak hogy érzékeltessem: annó egy 3GHz-es x86-oson PearPC emulátorban futó MacOSX kb. képregény volt, miközben egy iBook G3-on szépen futott (500 MHz-es CPU-val) - 6x annyi nyers erő nem volt elég.


Amit tehetsz: brutális PC-n emulálsz, ami képes ezt izomból megcsinálni. Vagy (és ez az olcsóbb megoldás) megveszed a konzolt.

2018. márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!