Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Qbittorrent seed beállítás?

Qbittorrent seed beállítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eddig uTorrentet használtam és ott akár 20 torrentet is tudtam egyszerre seedelni. Most váltottam az ncore javaslatára a qBittorrent-re itt azonban csak két torrentet seedel, a többinél azt írja, hogy sorban áll...

Hogy tudnám beállítani, hogy itt se 2 hanem legalább 10-20 torrent futhasson egyszerre.

Az internetem 500/200-as szóval annak elvileg bírni kellene, és eddig az uTorrenttel oké is volt.

Köszi előre is.



2018. márc. 21. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld ki az összeset, jobb klikk kényszerített indítás
2018. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megcsináltam, itt ugyan nincs olyan, hogy "kényszerített indítás" csak "erőltetett folytatás" de így is beállt seedbe elvileg, bár nem sima seedet írt ki, hanem (F) seed-et...nem tudom, hogy van-e különbség, de remélem most már oké lesz....ment a zöld kéz :)
2018. márc. 21. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul emlékeztem, de arra gondoltam :) az az f csak annyit jelent hogy force, vagyis erőltetett
2018. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Beállítani (kapaszkodj) a Beállításoknál tudod. :)

Konkrétan a bit torrent menü alatt, Aktív feltöltések száma.

2018. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Természetesen azonnal a Beállítások menüt kerestem, de nincs olyan és mielőtt kiírtam átnéztem az összes menüpontot de nem találtam olyat, hogy feltöltések száma.

Ezek a menüpontok vannak:

Fájl, Szerkesztés, Nézet, Eszközök, Súgó


De hála az első hozzászólónak, akik anélkül próbált segíteni, hogy lekezelt volna, megoldódott.

2018. márc. 21. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, valóban van ilyen beállítás, ott az alapértelmezett 3, de ezt feltolhatod kedved szerint.

Alt+o billentyűkombinációval meg tudod nyitni a beállításokat és ott bal oldalt lesz egy olyan hogy bittorrent, azon belül a torrent ütemezésnél van a maximális fel illetve letöltések száma.

2018. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így megtaláltad a menüt, akkor az Eszközök alatt ott lesz az a Beállítások. Bal oldalon a Kapcsolatokra kattintva, már meg fogod találni, amit keresel.
2018. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, így már megtaláltam, korábban sajnos csak a "Kapcsolatok"-nál néztem és abba 500 volt a maximum, így nem értettem, hogy miért csak három megy fel egyszerre.

De így már beállítottam és ahogy látom oké minden.

Még egyszer köszönöm, szuperek vagytok, mentek a zöld kezek :)

2018. márc. 21. 23:45
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Valamiért a #4-es válaszoló köcsög volt egy nagyon egyszerű kérdésre. Itt most pont az lenne a hangsúlyos, hogy segítsd infóval, ne legyél nyomorult, hiszen neked is előnyöd származik abból, ha más is rendes veled... Én hasonló okból kerestem a választ, be is állítottam, hogy mehet fel AKÁRMENNYI seed 1000 kb/s a maximum. És köszönöm név nélkül is azoknak, akik hasonlóan tesznek.
2018. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!