Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Csicsky kérdése:

Tudnátok ajánlani valamilyen szóismétlés figyelő programot?

Figyelt kérdés
Keresek olyan programot, amivel az írásaimban a szóismétléseket ki tudom szűrni. Állítólag létezik ilyesmi, de nem sikerült rákeresnem. Vagy esetleg létezik valami a Microsoft Office részeként is a Windows 7-es keretében?

2018. márc. 29. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egyet. Én mindig csak azt az egyet használom, így tudok változatosan írni. Van néhány link, de én tudok adni egyet, ami mindig működik. Írj rám, ha érdekel.
2018. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
76%

Bár ez nem kifejezetten erre specializálódott program, de én Wordben szoktam utána nézni az ilyesminek. Ismerem annyira magam, hogy tudom, mely szavakat használom gyakran, és azokat beírom a Word keresőjébe, az pedig szépen kiemeli nekem az összeset a szövegben.

Macerásabb, mint egy spec. program, de használható.

2018. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!