Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vezérlés technikai szimulátorr...

Tele kérdése:

Vezérlés technikai szimulátorról tudtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10.es villanyszerelő vagyok,és a vezérléstechnikát tanuljuk,illetve a tanár most jött és úgy csinál mintha már tudnunk kéne,hiába mondjuk hogy nem.Szóval lényegébe a kérdésem az hogy van-e olyan program,amivel egy adott vezérlést tudnák szimulálni?Mágneskapcsolók,nyomógombok meg iyleneket használnék fel.


2018. ápr. 1. 22:02
 1/2 szilas72 válasza:
Próbálj egyszerűbb, régebbi progikat keresni amikben van relé meg hasonlók. Amikor elektronikáztam (hajjaj húsz éve) voltak amikkel lehetett vezérlést szimulálni. Esetleg a CAD valamelyike de az fizetős.
2018. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azon vagyok én a ProfiCAD-ot ismerem,de abban csak rajzolni lehet,szimulálni nem.Multisim-et találtam,de ez meg idegen nyelvű,és túl bonyolult.
2018. ápr. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!