Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 -ről 10-re?

Windows 7 -ről 10-re?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne.:

Vettem egy PC-t, van rajta egy WIN7 matrica.


- Ha letöltök egy win7 ISO-t és telepítem, aktiválhatom a matricán található kóddal jogtisztává?


- Ha az első kérdésre a válasz IGEN, akkor ezt az aktivált jogtiszta Win7 rendszert tudom frissíteni (upgradeelni) Win10-re hogy a win10 is jogtiszta és aktivált legyen?


2018. ápr. 11. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Igen, de csak ha olyan verziót telepítesz fel amire a matrica szól. Pl. Pro.

2. Nem.

2018. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A matrica nem csak úgy win7-re jó, hanem azon belül alváltozatra ill nyelvi dolgokra is érvényes (értsd: norvég ultimate kóddal nem fox magyar prof-ot telepíteni), de van esélyed az aktiválásra.


NEm, a win10 ráfrissítési lehetőség megszűnt.

2018. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 mikor szűnt meg?

Igazából azt olvastam a microsoft oldalán hogy 2016-ban, viszont olyan cikket is olvastam ahol azt írták hogy még mindig meg lehet csinálni, és ez 2017-es cikk volt

2018. ápr. 11. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy elvileg még mindig működik a dolog, hogy egyből a 10-et telepíted, de a 7 kulcsát adod meg. Viszont hivatalosan már nem lehet ingyen frissíteni, szóval vagy bejön, vagy nem. Megpróbálni érdemes, mivel jogi következménye nincs a dolognak, és a kulcs sem lesz tiltva.
2018. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2017 nyárig (pontos dátumra már nem emlékszem) lehetett ingyenesen frissíteni. Én is pont lemaradtam róla, morogtam is rendesen. :D

A licenszes verzió meg úgy működött elvileg, hogyha előtte már lefrissítetted egyszer. Tehát, ha lefrissült gépet újratelepítettél tiszta telepítéssel, akkor, ha ugyanazt a win10-et tetted/teszed rá, mint ami eleve volt rajta, akkor a win-akármilyen korábbi licenszkód arra is érvényes.

Ha nem volt frissítés, akkor tudtommal ez se fog működni, de azért egy próbát megér, hátha hagytak kiskaput. :)

2018. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2018 január 16-ig lehetett átállni:

[link]

2018. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, felraktam a win10-et és elfogadta a win7 matricán szereplő kódot, azt jelzi aktivált a rendszer.
2018. ápr. 13. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!