Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha be jelentkezve maradtam...

Ha be jelentkezve maradtam egy ismerősöm gépén ő az email címem által ( gmail-ről van szó) meg tudja nézni hogy mit olvasok a neten vagy mikre keresek rá?

Figyelt kérdés
Mert ő azt állítja nekem hogy onnan tud mindent hogy én mit nézek és mire böngésztem rá hogy meg nézte ez által ha igen hogyan lehet ezt meg csinálni?

2018. ápr. 11. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, méghozzá itt:

[link]


A Google minden bejelentkezett tevékenységet ment, és azt vissza is lehet keresni, listázni. Természetes a saját szolgáltatáson belül, de mivel mindenki a Google keresőjét használja, így értelemszerűen elmenti hogy mire kerestél rá.

2018. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ.
2018. ápr. 11. 18:26
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Ha zavar, változtasd meg a jelszót, és ha nem privát gépen netezel, azokon sose mentsd el a jelszavaidat.
2018. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt igazából nem csak a keresési előzmény a probléma, hanem szinte minden amit a Google összekapcsol. Például ha Androidos telefont használsz és még fel is tölti a Fotókba a képeket, azt is látja. A levelezéseket is. A kiküldött jelszavakat, vagy bármilyen értesítést amit egy oldal küld.
2018. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gyah durva akkor új jelszót csinálok de azonnal :( ugyanis exem nézegeti akivel egy hete vége lett és ezt onnan tudom mert számon kért engem hogy mit nézegetek egy oldalt amit őt zavarta én meg voltam lepődve honnan tudja és be vallotta hogy bejelentkezve maradtam a gépén a gmail-en és onnan.
2018. ápr. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!