Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg ennyire gyenge a...

Tényleg ennyire gyenge a laptopom, hogy még a League of Legendset is csak 30fps-el tudja elvinni?

Figyelt kérdés

Laptopom adatai: Proci: AMD E1-2500 Mag frek.:1.4MHz 2mag APU with Radeon HD Graphics

Oprendsz.: Win 10 Home 64bit

Ram: 4gb DDR3

Alaplap:X550EP 465gb 1meghajtós AsusTek

Videókártya: 512MBATI AMD RadeonHD 8240

1024MB ATI AMD Radeon HD 8670M

Crossfire letiltva


Na szóval így nézne ki a laptopom, és nagyon akad rajta a LoL még úgy is, hogy minden “very low”-on van. Nem tudom mi lehet a probléma gyökere, lehet gyenge lenne a gép ehhez a “komoly teljesítményt igénylő játékhoz”? Megpróbáljak egy gép újratelepítéssel? Megéri ilyen gépre win10-et rakni vagy esetleg egy win7-el jobban elfutna?


Mindenkinek a véleményére nyitott vagyok, de kérlek titeket, hogy úgy válaszoljatok, hogy egy kezdő is megértse.:)

Előre is köszönöm az időt amit rám fordítotok emiatt!


2018. ápr. 17. 19:49
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Igen, ennyire gyenge. Egy kétmagos AMD E1 -től nincs mit várni. És a diszkrét VGA sem valami erős. És a Dual Graphics -ot miért tiltottad le? Annak pont az a lényege, hogy APU és a diszkrét kártya összedolgozzon, és így több FPS-t érjen el.
2018. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szerintem tudtomon kívül tiltottam le, mert tényleg nem értek hozzá. Nem tudod, hogy tudnám visszaállítani a rendes formájába?
2018. ápr. 17. 20:17
 3/5 szántóvető ***** válasza:

30 fps egész szép teljesítmény ezektől a hardverektől.

"Megpróbáljak egy gép újratelepítéssel? Megéri ilyen gépre win10-et rakni vagy esetleg egy win7-el jobban elfutna?-hagyd így ahogy van.

"de kérlek titeket, hogy úgy válaszoljatok, hogy egy kezdő is megértse.:)"-kérdezhettél volna vásárlás előtt és akkor jobban jártál volna.most már mindegy.

2018. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Az AMD driverében.

Itt leírja pontosan hol: [link]

2018. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

@szantovető igazad van, csak sajnos ezt a gépet még 2-3éve vettem szóval azért nem kérdeztem vásárlás előtt.:/

2018. ápr. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!