Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Word nem enged semmilyen...

A Word nem enged semmilyen dokumentumot szerkeszteni vagy menteni. Hogyan tudom aktiválni az office 365-öt?

Figyelt kérdés

Az Óbudai egyetem hallgatójaként telepítettem az office 365-öt. Ha Wordben bármilyen - akár új üres - dokumentumba akarok beleírni, nem történik semmi, csak ezt írja ki alul: "ez a módosítás nem alkalmazható mert a kijelölt rész szerkesztésre zárolva van".

Addig eljutottam hogy ez valószínűleg azért van, mert nincsen aktiválva a program. a gond az hogy egyrészt sehol nem tudok odajutni az aktiváláshoz. Másrészt sehol soha nem kaptam semilyen termékkulcsot. Mivel egyetemi diákként telepítettem ezért tudtommal ingyenesnek kellene lennie.


2018. ápr. 19. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd le tpbről az office-t és aktiváld kms autonettel, mint minden normális ember.
2018. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 noro2 válasza:
Az egyetemed honlapján kell lennie egy erről szóló menüpontnak. Legalábbis a miénken úgy volt, és az ottani lépéseket követve tudod aktiválni.
2020. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!