Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pár napja vettem egy laptopot...

Pár napja vettem egy laptopot de lassú és frissítésekkel is gond van mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Elsőnek rengeteget szenvedtem vele gyárilag telepített win10 van rajta lassú volt fagyott nem fejezte be a frissítést 8 óra alatt.. Vissza is vittem letesztelték az eladó is csodálkozott mert nem egy gyenge laptop de nem tudta mi a baja ki is cserélték. Azt hozzá tette hogy új gépnek be kell melegednie és jó lesz. Szerintem ez hülyeség mert annó mikor vettem jóval olcsóbb és gyengébb laptopot egyből brutál jól ment. Igaz hogy az win7 volt nem 10 meg informatikus üzemelte be. Na tehát kicserélték úgy voltam vele jó türelmesebb leszek. Tegnap egésznap azzal szórakoztam hogy frissítsen. Valamit sikerült frissíteni valamit nem. Most megjelent az asztalon a win 10 frissítési segéd eddig nem volt ott. Azzal is elkezdtem frissíteni most az megy vagy 2 órája. Hol “gyors” a gép hol katasztrófa és nem értem. De sztem amire képes egyszer se érte el. Letöltöttem kisebb játékot hogy használjam jobban a gépet. Van hogy megy szépen de 2 alkalommal úgy kifagyott hogy csak kinyomni tudtam se feladat kezelő se semmi. Szóval ha van valami jó tanács vagy ötlet megköszöném mert már kicsinál hogy nem lehet használni rendesen. Laptop típusa: Asus X541UV

2018. ápr. 19. 17:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 19. 17:38
 2/11 anonim ***** válasza:

Tedd újra magad, teljesen. Jellemzően a gyári telepítésű rendszerek teli vannak mindenféle haszontalan vacakkal, amiket a többség soha nem használ.


További gond lehet, ha a gépben nem SSD, hanem HDD van. Ezen nem segít semmilyen processzor, vagy RAM, vagy rendszer.

2018. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Acert SSD-vel, Linux legyen rajta és tökéletes.
2018. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 P.O.C. ***** válasza:
SSD nélkül már nem vennék se laptopot, se asztali gépet, főleg ebben az árkategóriában.
2018. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem én hogy job az SSD meg tudom is de HDD-vel se kéne olyan lassúnak lenni a gépnek mint valami 10 éves szar gépnek
2018. ápr. 19. 18:59
 6/11 A kérdező kommentje:
B*
2018. ápr. 19. 19:00
 7/11 A kérdező kommentje:
A heartsone akadozik rajta sztem az kicsit erős :D
2018. ápr. 19. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a lassúság maga a Windows10! Ott egye meg a fene Redmontot, félkész vacakot sóztak a nyakunkba. Elviszed a szervízbe, újra kell rakni, megfelelő driverekkel és beállítni, hogy ne akarjon állandóan frissiteni, háttérben, a tudtod nélkül.
2018. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbak a régi gépek, ez itt van vagy 4-5 éves és semmi baja, nem lassú, igaz, van rajta első perctől kezdve megbízható védelem és Windows7. Mehetne rá a 10-es, de kell a nénikéjüknek ez a sz*.
2018. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ha alaphelyzetbe raknám úgy nem elég újra rakni? Mondjuk csinált egy nagy frissítést azóta jobb. Jól futnak a játékok is inkább a rendszer szokott néha belassulni.
2018. ápr. 26. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!