Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FL Studio probléma, mit kéne...

Somebodysomething kérdése:

FL Studio probléma, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nehéz ezt elmagyarázni, de azért megpróbálom. Egy idő után a piano roll már nem úgy működik, ahogy még

anno az elején. Most ha kattintok egyet a piano roll panelbe, automatikusan nem a rublika elejére helyezi azt a "hangot", hanem pont oda ahová kattintottam, legyen ez akár a közepe annak a rublikának. Igy nem tudom olyan precizen belőni a hangok hosszúságát ami azt eredményezi hogy ritmusilag nem fognak egyezni. Sajnálom ha esetleg nem annyira érthetően magyaráztam el, jobban nem igazán ment volna, de azért remélem volt akinek érthetően lejött ez az egész. Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 19. 19:18
 1/2 anonim válasza:
Katt piano rollban a menüre (baloldalt fennt a kis nyíl), majd snap, válaszd ki a neked szimpatikust, ahhoz fogja igazítani, gondolom most a "none" van kipipálva...
2018. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. ápr. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!