Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 0x00000000060F9ECA3 címien...

Yoka007 kérdése:

A 0x00000000060F9ECA3 címien található utasítás a 0x00000000000000A7F memória címre hivatkozott?

Figyelt kérdés
Az alábbi hibát dobja ki Fifa 14 indításnál memtest megvolt nem volt hiba win10 64-bit játék igényhez a konfig megfelelő !

2018. ápr. 19. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Eredeti a játék?
2018. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az de más játéknál pl wot,minecraft,sims4,nfs nem írja ki
2018. ápr. 20. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy más játéknál működik, annak mi köze ehhez?

Az adott program crackje hibás. Telepíts normálisat. NETALÁNTÁN meg is vehetnéd, és nem lopnád, bár az már túl nagy elvárás... (Tudom, a programozók dolgozzanak ingyen a játékokon hobbiból)

2018. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem vallamit ne a krtizálás jöjön bunkókám attol h te meg tudod venni okés fasz....kalap :) Ne mindenkinek van rá annyija meg nem számít lopásnak csak kint sebaj majd jelentelek
2018. ápr. 22. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszoltam. Az hogy milyen kommentet fűzök hozzá... Egyértelmű, hogy a hiba abból ered, hogy nem eredeti. Most vagy próbálkozol mással, vagy megveszed. Nekem sem olcsóbb, és nekem sincsen pénzem rá.

Egyébként meg ne haragudj, csak informatikus vagyok, még pár ilyen ember, és nekem sem lesz pénzem semmit megvenni, mert én abból kapnák fizetést, ami szerinted nem lopás.

2018. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 Ne túlozzunk... Mivel nem tűnik el a szerverről a játék és az ahhoz tartozó fájlok ezért hivatalosan nem lopás, csak másolás, mivel a mi gépünk csak lemásolja a játékot. Lopásnak akkor nevezhetjük ha betörünk a rendszerbe majd megfogjuk a fájlt és aljas módon áthelyezzük a saját meghajtónkra vagy szerverünkre, és mondjuk a szerverről letöröljük úgy hogy ne lehessen pótolni és eltulajdonítjuk a fájlokat. Azért nem mindegy :D
2020. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pontosan !
2020. dec. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!