Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom ezt megcsinálni...

Hogyan tudom ezt megcsinálni a 2013-as Wordben? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogy tudom megcsinálni azt a 2013-as Wordben, hogy adott 1 táblázat 2 oldalon keresztül tart. 100 soros és 2 oszlopos táblázat. És a táblázat első oszlopában a szavakat hogyan tudnám ABC sorrendbe rakni?

2018. ápr. 22. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis magyarul. A bal oszlopban 100 darab név van a jobb oszlopban pedig mindenkinek a hozzá tartozó 100 darab telefonszám. Hogyan tudnám a neveket ABC sorrendbe rendezni úgy, hogy minden egyes név mellett megmaradjon a saját telefonszáma???
2018. ápr. 22. 17:39
 2/8 Robivosi ***** válasza:
86%
Inkább Excelben csináld.
2018. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha wordben van akkor nehéz lesz excellben csinálni...


[link]

2018. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Farkas999 ***** válasza:
Átteszed excelbe, leszortolod és visszateszed wordbe
2018. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van. Másold ki excelbe, mellé a számokat is. Jelöld ki mindkét oszlopot, majd rendezésnél beállítod, hogy a oszlop szerint rendezze. Ezután már vissza is másolhatod
2018. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kőváry Orsolya ***** válasza:
52%
Nem kell ehhez Excel. Kattints a táblázatba, Kezdőlapon sorbarendezős ikonra (A betű, alatt Z betű és egy kis lefelé mutató nyíl). A felugró párbeszédpanelt állítsd be értelemszerűen, OK
2018. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orsika. Ezzel csak az első oszlopot tudja ABC-be rendezni ami nem elég ha követted volna az eseményeket.
2018. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Fehersrac nem vagyok Orsika. Kipróbáltad amit mondta, vagy csak beszélsz hülyeségeket. Próbáld ki, amikor nekikezdesz az egésznek, kijelöli a teljes táblázatot, tehát az egész táblázatot rendezi. Ha csak az adott oszlopot jelöli ki, akkor valóban összekeverheti, tehát nem kell kijelölni, csak belekattintani egy cellába az adott oszlopba.
2018. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!