Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal készítették...

Milyen programmal készítették a Nándimese videókat?

Figyelt kérdés
A Toon Boom Studióra tippelek, de nem vagyok biztos benne. Kérem, hogy aki tudja, legyen szíves megírni.

2018. máj. 9. 16:25
 1/3 anonim válasza:
100%

A Toon Boom Studio az túl "profi" egy ilyen kis animációhoz, vagy Adobe Animate-et ajánlok, de a régi Flash-el is egyszerűen meg lehet csinálni, azt ingyen meg is lehet szerezni:

https://www.youtube.com/watch?v=pXvZUqoNBNI

Remélem ez segítségedre lesz :)

2018. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amúgy a Toon Boom tényleg király, de ezek a mesék tényleg igen alacsony költségvetésű, vagy akár ingyenes programmal készülnek. Kevésbé kifinomultak, de a célnak megfelelnek. De ha tanulni akarsz, a Toon Boommal és a Moho-val is jól jársz (én speciel Moho-zok, kicsit bugos program, de azért szerethető, el vagyok vele). Egyébként én is inkább Flash-re tippelek. Az Animate-re kevésbé gondolok a húzos ára miatt (bár ki tudja, csinálhatják feketén is), de az Animate lényegében ugyanaz mint a Flash, csak átnevezték, mert a Flash ma már nem divat. :D
2018. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Hasznos volt. :-)
2018. máj. 10. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!